Registrace nových klientů

English version

Registrace nových klientů

Tato sekce je určena pouze pro registraci NOVÝCH KLIENTŮ systému. Nové registrace jsou ručně schváleny a aktivovány po připsání poplatku za inzerci *) na náš účet, případně po jeho úhradě v hotovosti. Pokud již máte na našich serverech aktivní prezentaci a přejete-li si přidat personál anebo provést jiné úpravy vašeho záznamu, použijte některou z možností v sekci pro stávající klienty.

Registrace nové ženy/muže

Touto možností vytvoříte současně prezentaci podniku a jedné osoby personálu. Vhodné zejména pro samostatné osoby - priváty či escorty. Personál budete moci přidávat po schválení registrace *)

Registrace nového podniku

Touto možností vytvoříte prezentaci samostatného podniku bez personálu. Využijte pouze v případě, že chcete zveřejnit podnik bez personálu. Personál budete moci přidávat po schválení registrace *)

Náborová registrace

Touto možností vytvoříte samostatnou náborovou prezentaci pro svůj podnik. Náborové inzeráty budete moci přidávat po schválení registrace *)

Inzerujte na SEX.cz - www.sex.cz - největším inzertním erotickém serveru v ČR. Server Zadavani.cz slouží k registraci do této databáze, ale můžete zde rovněž spravovat svoje stávající prezentace, přidávat personál, měnit fotografie a provádět další změny online. Více informací o našich stránkách, službách a možnostech inzerce naleznete na adrese www.sex.cz/inzerce.