Registrace a správa erotické inzerce SEX.cz

English version
SEX online ESCORT online Erotické priváty Erotické masáže Dominy
Registrace nových klientů

Tato sekce je určena pouze pro registraci NOVÝCH KLIENTŮ systému. Nové registrace jsou ručně schváleny a aktivovány po připsání poplatku za inzerci *) na náš účet, případně po jeho úhradě v hotovosti. Pokud již máte na našich serverech aktivní prezentaci a přejete-li si přidat personál anebo provést jiné úpravy vašeho záznamu, použijte některou z možností v sekci pro stávající klienty.

Sekce pro stávající klienty

Změny provedené v této sekci vyžadují přihlášení na účet www.vloz.cz a jsou ručně schvalovány správcem serveru, obvykle během následujících 24 hodin po odeslání. SEX.cz si vyhrazuje právo rozhodnout o přidání nově zadaného personálu, o provedení změn v prezentacích, o čase zpracování těchto požadavků i o jejich případném zamítnutí. Příliš časté přidávání personálu ke stávajícím prezentacím může v některých případech vést až k trvalému odmítnutí této služby.

Inzerujte na SEX.cz - www.sex.cz - největším inzertním erotickém serveru v ČR. Server Zadavani.cz slouží k registraci do této databáze, ale můžete zde rovněž spravovat svoje stávající prezentace, přidávat personál, měnit fotografie a provádět další změny online. Více informací o našich stránkách, službách a možnostech inzerce naleznete na adrese www.sex.cz/inzerce.